Geschreven door Paul Spiertz uit Curacao:
“Argentinie, wat een prachtig land. Eind van het jaar zijn we de 2e keer naar Argentinie op vakantie gegaan. Nu hadden 2,5 week om het land verder te verkennen. Een goed uitgestippelde reis door Vamos Argentinie heeft ons een prachtige tijd bezorgd.
Vanaf Buenos Aires, een fantastische stad, die voor velen in de top 3 staat van wereldsteden, zijn we naar het zuiden getrokken. Prachtige natuur, landschappen en oog in oog te staan met pinguïns, lama’s, zeekoeien en meer blijft toch heel speciaal.
We zijn naar Punto Tombo, Schiereiland Valdes, El Calefate, El Chalten en Ushuaia geweest. Ieder met zijn eigen bijzonderheden, waardoor het moeilijk is om aan te geven wat nu eigenlijks het leukste was. Het zijn toch de momentopnames en gebeurtenissen ter plekke die de herinneringen speciaal maken.
Bedankt Vamos Argentinie voor de prachtige reis en een goede service! We zullen zeker vaker terug gaan naar Argentinie, want er is nog steeds heel veel te ontdekken in dit prachtige land”